Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ne zbulim te Lautaros. Gazzetta shpjegon sot se…” (06 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Ne zbulim te Lautaros. Gazzetta shpjegon sot se…” (06 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ne zbulim te Lautaros. Ja si mund te luaje sulmuesi tek Interi.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

“Politano nxeh Interin. Nderkohe Bereszynski per Eder tek Samp.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.