Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ninja thyen cdo gje qe del perpara. Nderkohe Steven Zhang takohet…” (17 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Ninja thyen cdo gje qe del perpara. Nderkohe Steven Zhang takohet…” (17 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“San Siro -4. Drejt Inter-Milan flet Nainggolan ne menyre ekskluzive. Eshte nje Ninja qe thyen cdo gje qe del perpara. Nje interviste e gjate e Nainggolan”

Kete interviste do e gjeni pas pak ne shqip tek inter.al.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Presidenti i ardhshem i Interit, Steven Zhang ka takuar perseri Marotten. Marreveshja eshte afer.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.