Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

2,510 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Perseri edhe sot tema e dites eshte perdorimi i…” (26 shkurt 2019)

SHTYPI I DITES –  “Perseri edhe sot tema e dites eshte perdorimi i…” (26 shkurt 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 shkurt 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Abisso paguan por Interit nuk i mjafton. Marotta: “Eshte nje dem i pallogaritshem…”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“AVARIATO. Serie A ne kaos, nen akuze perdorimi i movioles. Marotta fjale zjarri: “Ne Firenze gabimi me i rende ndonjehere qe prej futjes se teknologjise ne futboll.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Inter, Marotta super i nevrikosur: “Abisso, dem shume i madh.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.