Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Praet, ja cfare i ofron Interi, Sampdorias. Titullaret…” (17 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Praet, ja cfare i ofron Interi, Sampdorias. Titullaret…” (17 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Rikthehen titullar si Vecino dhe Borja Valero? Spalletti ka vendosur per formacionin ndaj Samp.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per merkaton zikalter ne faqen e saj te pare“Inter, Praet ne provim. Ja ojtaret e propozuar nga Interi per te marre ‘ok’ e Sampdorias.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.