Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

270 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti shkund ambjentin zikalter: Duhet qe…” (18 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Spalletti shkund ambjentin zikalter: Duhet qe…” (18 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Inter, sot ne oren 12:30 ne shtepie e Interit. Spalletti: “Une duhet ta meritoj Interin”. E gjithashtu kerkon nga Perisic nje rikthim.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalteirt: “Inter, skuadra mer leksione nga Spalletti: “Te mundim Samp pa frike”. Nje fitore ne transferte nuk vjen prej kater muajsh dhe tani duket per Kupen”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik pe Interin sot.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.