Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sampaoli skarcon Icardin dhe deklaron: “Ka probleme me…” (23 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Sampaoli skarcon Icardin dhe deklaron: “Ka probleme me…” (23 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport faqen e saj te pare ja dedikon sot totalisht Ferrarit dhe shkruan “Tek e kuqja besojme”. Ne brendesi te saj, Gazzetta shkruan per Interin: “Medel: “Inter? Kam dhene shpirtin. Problemi i vertete eshte konfuzioni. Ja cfare me tha Spalletti!”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Inter, blitz i dyfishte: Bernard dhe Bamba. Ausilio po punon per brazilianin e Shakhtar dhe djaloshin e talentuar te Saint Etienne.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare: “Sampaoli: “Mendoja qe Dybala ishte nje nga lojtaret me te mire te argjentines, por… Edhe Icardi ka probleme me shoket ne kombetare.”

L'apertura di Tuttosport

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.