Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “San Siro plot, ne Milano tifozeria eshte rekordmene. De Vrij…” (02 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “San Siro plot, ne Milano tifozeria eshte rekordmene. De Vrij…” (02 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me foton e Bonuccit dhe Skriniar, por edhe me nje sondazh qe La Gazzetta ka bere: “Sondazhi i La Gazzetta dello Sport thote Milan. Gjysma e te intervistuarve thone se derbyn do e fitoje Gattuso, por qe Interin nuk do arrije ta kaloje dot”.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit: “”De Vrij-Asamoah, nje dushe gratis: marreveshjet jane arritur me lojtaret, po pritet ‘ok’ i kontratave nga Suning.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport ka fjalet e Skriniar ne faqe te pare, te cilin e ka intervistuar: “Dua Championsin, por e dua vetem me Interin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.