Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sandro eshte nje ide low-cost. Flasin heronjte e Tripletes…” (28 Shkurt 2018)

SHTYPI I DITES – “Sandro eshte nje ide low-cost. Flasin heronjte e Tripletes…” (28 Shkurt 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me nje foto te bluzes zikalter dhe disa prej legjendave te saj: “Pazza Maglia Amala” eshte titulli kryesor qe ne shqip do te thote “Duaje Bluzen e Cmendur”, e qe eshte nje tribut edhe per kengen e famshme zikalter “Pazza Inter Amala. Per Gazzetta dello Sport kane folur pese legjenda diten e sotme ne prag te derbyt: Milito, Materazzi, Cordoba, Pandev dhe Chivu.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin diten e sotme.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport  shkruan per zikalterit: “Mesfushori Sandro nje ide low-cost per Interin. Nderkohe Icardi po jeton me makthin se mund te mbese jashte perfaqesueses Argjentinase ne Rusi.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

Nderkohe, kjo eshte nje foto e faqes se pare speciale te La Gazzetta dello Sport, sot:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.