Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

212 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sfide brenda sfides per Spallettin!” (23 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Sfide brenda sfides per Spallettin!” (23 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti-Mazzarri, nje duel qe shkon pertej sfides Inter-Torino. Perballje, polemika dhe tallje: perballe shtrengimit te duarve ne Prill per here te pare.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e pare.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Burdisso: Spalletti, ja si mund ta rigjallerosh Interin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.