Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

621 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Shkembimi Icardi-Higuain do te jete shkembimi i shekullit…” (1 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Shkembimi Icardi-Higuain do te jete shkembimi i shekullit…” (1 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 01 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Inter: 36 ore ne Londer per Miranda, Dembele dhe… jo-ne Lamelas. Ja strategjite e Ausilios dhe Gardinit.”

Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqe te pare:

“Zidane trondit boten. Largohet nga detyra si tranjer i Real dhe do te behet tranjeri i kombetares pas Boterorit.”

Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“Higuain-Icardi: ja prapaskena. Shkembimi i shekullit. Nje histori e bujshme merkatoje qe perfshin Juven dhe Interin. Toni: “Keshtu fiton Juventusi”.

Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.