Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

428 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Lojtare te medhenj gati per Interin. Marotta ka nje liste.” (20 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Lojtare te medhenj gati per Interin. Marotta ka nje liste.” (20 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Thiago Motta: Inter, CR7, Mou, Guardiola: ju tregoj gjithcka.”

“Marotta dhe Zhang, dakordesi totale. Duel me Agnellin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Perballja e pare Juve-Marotta eshte ne merkato per talentin e PSG ne skadence kontrate.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Nga Rabiot tek Rakitic: Big per Interin. Prioriteti i Marottes eshte nje mesfushor i madh.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.