Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

226 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sot sfida e se vertetes. Icardi…” (11 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Sot sfida e se vertetes. Icardi…” (11 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se sotme: “Inter-Napoli, kush ndalon eshte i humbur. Spalletti nuk mund te gaboje dhe duhet te qendroje ne trenin Champions dhe beson tek Interi i cili do te kerkoje golin e 100 ne Serie A.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqe te pare: “Icardi-Mertens, golat e se vertetes. Kualifikimi ne Champions dhe kampionati varet nga ata te dy.”

cds

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare: “Inter-Napoli me Icardi dhe Mertens eshte spektakel i vertete.”

tuttosport-2018-03-11-5aa4639d3089c

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.