Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

525 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Sot takimi Florentino-Modric. Nderkohe edhe Keita…” (08 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Sot takimi Florentino-Modric. Nderkohe edhe Keita…” (08 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Zikalterit me frymen pezull. Inter, verdikti Modric. Sot takohet me Realin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, Modric takon Perez. Takimi me Florentinon mund te zhbllokoje tratativen.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Candreva thote Jo, por Keita-Inter do te behet. Modric, ka pikepyetje.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.