Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti ka edhe dite feste. Nderkohe ‘lufte’ Materazzi-Balotelli…” (20 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Spalletti ka edhe dite feste. Nderkohe ‘lufte’ Materazzi-Balotelli…” (20 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Neser 78 mije persona ne stadium. Derby per ne te dy! Spalletti feston 500 dite tek Interi, Gattuso kerkon trampolinen me Milanin. Materazzi dhe Massaro lexojne sfiden.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Materazzi-Balotelli, cfare derbi ne rrjete sociale.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Interviste me Prandellin: “Derbi i se vertetes. Kush fiton, fluturon.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.