Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

274 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti ka gjetur kuren e Interit.” (27 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Spalletti ka gjetur kuren e Interit.” (27 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi, Candreva dhe Brozovic regjist. Keshtu Spalletti ka ndryshuar Interin.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin sot tek kjo e perditshme italiane.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka gjithashtu ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.