Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

341 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti ka zbuluar koperativen e golave…” (01 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Spalletti ka zbuluar koperativen e golave…” (01 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 30 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti po kerkon formulen. Lautaro bashke me Icardin?”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Spalletti zbulon koperativen e golave. Inter: kane shenuar 10 lojtare.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.