Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 25, 2019

Scroll to top

Top

461 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti me dopio shikim!” (03 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Spalletti me dopio shikim!” (03 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti me dopio shikim dhe studion dy Inter te ndryshem.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Tek Corriere dello Sport hapsire vetem per Kupen e Botes.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet me nje titull gazmor keshtu diten e sotme:

Perseri Tuttosport flet edhe sot per Cristiano Ronaldo-Juve.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.