Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

281 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – Spalletti shtrydh skuadren. Nderkohe Milano eshte ne toke… (28 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – Spalletti shtrydh skuadren. Nderkohe Milano eshte ne toke… (28 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nisja e keqe. Spalletti, Ninja dhe “shpulla”. Tekniku i shtrydh skuadren per 50 minuta: mungon uria per te fituar, liderat dhe personaliteti.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Milano ne toke. Interi dhe Milani pas merkatos ne realitetin e veshtire te fushes. Eshte qyteti qe nuk fiton nje kampionat prej 7 vitesh.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter dhe Milan, tani vijne tuajit. Nga Nainggolan tek Keita e tek Caldara e Calhanoglu. Ja forcat e fresketa per ringritjen.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.