Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti si Mou? Numrat kete sezon…” (01 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Spalletti si Mou? Numrat kete sezon…” (01 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 01 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti si Mou: Interi po koleksionon numra si te Tripletes kete sezon.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi fton Borrometin ne Pinetina.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Marotta-Inter, rruge e lire. Dje marreveshja me Juven per largimin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.