Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Spalletti uleret. Eshte koha per…” (04 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Spalletti uleret. Eshte koha per…” (04 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me derbyn dhe shkruan per zikalterit: “Shikim i rende. Milan-Inter eshte derby i se vertetes. Spalletti rigjen Icardin, elozhon Perisic dhe jep urdhrin: “Djema, dua fytyren e rende ne derby.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport ka nje titull qe ka te beje me derbyn ne faqe te pare: “Gattusso deshiron te sulmoje Interin: enderron nje kalim te tyre.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport ka fjalet e Skriniar ne faqe te pare, te cilin e ka intervistuar: “Spalletti uleret: duhet te tregohemi te keqinj.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.