Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Tani nuk ka me kohe. Luciano Spalletti po mendon per…” (17 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Tani nuk ka me kohe. Luciano Spalletti po mendon per…” (17 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi dhe Champions. Koha shtrengon, Spalletti mund te hedhe ne fushe tre mbrojtesat.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Sot nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Champions, interviste Di Canio: “Inter, eshte Nainggolan arma anti-Spurs.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.