Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

6,693 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Te gjitha gazetat italiane ne nje mendje: Super goditje nga Inter…” (05 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Te gjitha gazetat italiane ne nje mendje: Super goditje nga Inter…” (05 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 janar 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Te rinj dhe shume te kerkuar. Ja vlera dhe skuadrat e interesuara. Godin tek Interi: vjen ne korrik. Politano karikon ambjentin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Per Barella Chelsea i parakalon te gjithe: edhe Interin edhe Napolin.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Goditje e Interit: Godin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.