Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 17, 2021

Scroll to top

Top

303 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Te gjitha te perditshmet flasin pothuajse per te njejten gje…” (26 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Te gjitha te perditshmet flasin pothuajse per te njejten gje…” (26 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Marotta dhe Interi, tashme jemi shume afer. Menaxheri eshte shume afer.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“I riu Zhang merr Interin ne dore. Delfini i Suning do te behet sot president.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Ere e re tek Interi dhe 6 rinovime!”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.