Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,688 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Te gjithe flasin per Mauro Icardin. Nderkohe Corriere frikeson…” (10 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Te gjithe flasin per Mauro Icardin. Nderkohe Corriere frikeson…” (10 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nuk ka paqe per bomberat argjentinas. Icardi, Inter 100.000 euro gjobe. Grusht i Marottes: super gjobe per vonesen pas pushimeve.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Problemi Icardi. Kontrata e re larg. Vonesa kushton shtrenjte: pothuajse 100.000 euro gjobe.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Gati per tja mbathur nga Milano. Icardi dhe Higuain axhitojne Interin dhe Milanin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.