Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

513 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Te gjithe ne nje mendje: Modric-Inter…” (04 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Te gjithe ne nje mendje: Modric-Inter…” (04 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ulerima e Skriniar. Inter je e forte! Kujdes Juve, nuk te kemi frike.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter ka nje karte surprize per Modric.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter, Modric do te kete nje mega rroge.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.