Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

489 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Tek Inter-Juve rrezikohet gjithcka. Spalletti dhe Allegri luajne…” (27 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Tek Inter-Juve rrezikohet gjithcka. Spalletti dhe Allegri luajne…” (27 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Nje Inter-Juve ku rrezikohet gjithcka. Me shume se 5 milione euro fitime per Interin neser ne San Siro: rekord absolut. Per Sapllettin dhe Allegrin nuk eshte ne loje vetem kampionati dhe Champions, por edhe e ardhmja. Gjithesesi, ata nuk jane te vetmit ne provim te shtunen.”

Tronchetti: “Ndermjet meje dhe atyre nuk ka histori.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin sot:

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport gjithashtu nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare te cilen si zakonisht ja kushton Juventusit:

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.