Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

488 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Vemendja vetem tek Boterori…” (02 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Vemendja vetem tek Boterori…” (02 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport:

Asnje titull specifik nga Gazzetta per Interin.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Edhe tek Corriere dello Sport hapsire vetem per Kupen e Botes.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet me nje titull gazmor keshtu diten e sotme:

Juventusi ndermjet Cristiano Ronaldos dhe Miinkovic Savic.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.