Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 14, 2020

Scroll to top

Top

529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Vrsaljko, Vidal dhe endrra e madhe per Interin…” (01 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Vrsaljko, Vidal dhe endrra e madhe per Interin…” (01 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 31 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ja Vrsaljko. Vidal pothuajse ok. Endrra eshte Modric.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e pare te Corrieres.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter-Vidal, eshte e bere. Endrra eshte Modric. Nderkohe sot priten firmat per Vidal.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.