Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

3,129 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Vullkan Inter: dreke-takim me Spallettin. Tekniku i rrezikuar nga…” (29 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Vullkan Inter: dreke-takim me Spallettin. Tekniku i rrezikuar nga…” (29 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 29 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Vullkani Inter. Dreke-takim me teknikun: ja cfare eshte diskutuar. Spalletti, nje kupe ose largohet. Mbetet fantazma e Contes nga prapa. Perisic i vecuar ne shtepi.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, tundimi Conte. Intrige Perisic – Ozil.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“E ardhmja e Interit: eshte Conte. Mbi Spallettin edhe fantazma e Mourinhos. Perisic tek Arsenal: ore decizive.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.