Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Wanda tremb Interin, dy klube duan Mauriton. Nderkohe Vidal…”

SHTYPI I DITES – “Wanda tremb Interin, dy klube duan Mauriton. Nderkohe Vidal…”
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, nuk ka ndonje titull ne faqen e saj te pare per zikalterit por ne brendesi te saj, flitet per menyren se si Spalletti po mundohet te sheroje Interin: “Kembe, koke dhe fushe, ja kura e Spallettit.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit ne faqen e pare te saj: “Wanda frikeson Interin: “Dy skuadra te medha duan Mauriton.”.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan: “Inter, duhet nje mesfushor. Ne Champions vjen Vidal, jashte saj Cristante.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.