Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

232 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi eshte, Karmoh po ben nxemjen. Sfida derby edhe per…” (03 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Icardi eshte, Karmoh po ben nxemjen. Sfida derby edhe per…” (03 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Mars 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me derbyn dhe shkruan per zikalterit: “Icardi eshte gati, nderkohe Karamoh po ndez motorret.” Ne faqe te pare gjithashtu foto e Susos dhe Icardit.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport ka nje titull te pergjithshem ne faqe te pare: “Kurre kaq bukur. Nje fundjave qe mund te vendose kampionatin por edhe Champions.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport ka fjalet e Skriniar ne faqe te pare, te cilin e ka intervistuar: “Milan-Inter, sfide edhe ne merkato per talentin Barrella.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.