Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

767 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shtypi ne UK: “Kujdes Inter, Manchester City e ka seriozisht per Bardi”

Shtypi ne UK: “Kujdes Inter, Manchester City e ka seriozisht per Bardi”
Andi Prifti

Ne Angli po shihen me interes te madh portieret italiane. Arsene Wenger ka marre tek Arsenal Emiliano Viviano, ndersa Manchester City duket se do qe t’i marre Interit Francesco Bardin. Portieri, ne pronesi te Zikalterve por ne huazim tek Livorno, eshte disktuar mjaft here ne klubin anglez, shoqeri e cila ka ngelur shume e kenaqur nga paraqitjet e numrit 1 te U-21.

Ne fund te sezonit, Interi duhet te tregoje se i ka idete e qarta dhe projekte per Bardi, i cili ka treguar se di te jete deçiziv edhe ne Serine A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.