Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

785 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Si do ngjanin skuadrat me sponsor bluzeje markat e luksit? Interi me sponsor Gucci, Milani me…

Si do ngjanin skuadrat me sponsor bluzeje markat e luksit? Interi me sponsor Gucci, Milani me…
Inter Club Staff

Po sikur Nike, Adidas apo Puma te mos ishin sponsora teknik te shumices se skuadrave dhe keto sponsira te ishin markat e modes se luksit si Gucci, Prada e te tjere?

Nje dizajner shume i njohur ka tentuar te krijoje nje ide se si do te ngjanin bluzet e disa nga klubeve me te medha europiane me sponsora te tille dhe ka publikuar disa foto diten e sotme.

Ai quhet Kifthgraphics dhe ka zgjedhur skuadrat e Manceshter United, Liverpool, Inter, Real Madrid, PSG dhe Interin per te aplikuar idete e tij.

Le ta fillojme me bluzat e Interit qe sipas tij do te kishte sponsor Guccin dhe me pas edhe me skuadrat e tjera:

Bluza e pare zikalter me sponsor Gucci

DlYJ-_QXsAEGBUR

Bluza e dyte e Interit me sponsor Gucci

fashion-x-football-kit-concepts-by-kifth-3

Manchester United me sponsor Stussy

fashion-x-football-kit-concepts-by-kifth-2

Bluza e pare e Liverpool me sponsor Levi’s

DlYfBm2WwAE9pTa

Real Madrid me sponsor Armani

armani-real-madrid-concept-jersey-2

PSG me sponsor Palace

palace-x-psg-concept-jersey-2

Milani me Off-White

fashion-x-football-kit-concepts-by-kifth-5

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.