Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

909 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Silvestre BOOM: “Dua te qendroj tek Inter, kam nje kontrate”

Silvestre BOOM: “Dua te qendroj tek Inter, kam nje kontrate”
Xhorxh Gellci

Gati per te treguar veten. Dhe perseri me fanellen e Interit. Matias Silvestre, mbrojtes ne pronesi te Palermos, dhe i dhene hua tek zikalterit me te drejte blerje ‘te detyrueshme’ synon te qendroje tek Interi per te treguar gjithe vleren e tij. “Parma me kerkon? Kam nje kontrate me Interin dhe kam ndermend ta respektoj deri ne fund.“, thote mbrojtesi argjentinas ekskluzivisht per tuttomercatoweb.com.

Sezonin e ardhshem, dua te ringrihem dhe te tregoj kush jam, dhe deshira ime eshte ta bej me fanellen e Interit.” – perfundon Silvestre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.