Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Silvestre-Galliani, dreke ne Forte del Marmi, detajet. Me Genoan ishte gjithcka gati..

Silvestre-Galliani, dreke ne Forte del Marmi, detajet. Me Genoan ishte gjithcka gati..
Xhorxh Gellci

Emanuele Baiocchini, ekspert merkatoje per Sky, ka bere perbledhjen e tratatives shume te shpejte Silvestre-Milan. Ja cfare thote ai mbi prapaskenat e takimit te ndodhur me Adriano Gallianin ne Forte dei Marmi, ku Silvestre ishte me pushime me te dashuren: “Lajmi me i rendesishem i dites eshte ky. Bonera do te qendroje i ndalur tre muaj dhe Galliani ka gjetur marreveshjen menjehere me Silvestre, ne nje dreke ne Forte dei Marmi. Eshte kerkuar nje huazim tek Interi, qe ishte formula qe do te perdorej edhe me Genoan. Tani per tani, Moratti ka propozuar nje bashkepronesi, por do te duhet te konsultohen disa njerez te tjere dhe nuk perjashtohet mundesia per nje hapje nga ana e Interit. Nderkohe, ishte gjithcka gati me klubin e Genoas dhe do te mbyllej brenda te enjtes. Ndoshta emri i Nocerinos mund te hyje ne tratative.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.