Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,739 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Silvestre: “Jam shum i lumtur qe u transferova tek Milan sepse…”

Silvestre: “Jam shum i lumtur qe u transferova tek Milan sepse…”
Inter Club Staff

Matias Silvestre tashme eshte nje lojtar i Milanit, dhe me ne fund Interi ka arritur ti gjeje nje ekip nje nga lojtareve me te padeshiruar te Mazzarrit kete sezon.

Silvestren e ka ndaluar ne rruge Matteo Barzaghi i Sky, dhe ai ka folur per here te pare si nje lojtar i Milanit: “Nuk mund te them asgje tani…” dhe u mundua qe ta priste shkurt biseden, por pas pak dicka i shpeton. “Une tek Milan? Po, jam shume i lumtur, sepse Milani eshte nje ekip ku mund te tregoj vlerat e mia”, dhe me pas ai u largua nga mikrofonat e Sky por edhe nga Interi…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.