Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,332 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Silvestre: “Ju tregoj cfare ka Milani me shume se Inter…”

Silvestre: “Ju tregoj cfare ka Milani me shume se Inter…”
Xhorxh Gellci

I intervistuar nga Milan Channel, Matias Silvestre ndez derbin e tij personal me Interin. Ai ne fushe, do te luhet tre dite para Krishtlindjes: “Jam shume i gezuar, duhet te them qe tek Milani me kane pritur te gjithe shume mire. Ka qene gjithmone deshira ime te vesh fanellen e Milanit dhe tani dua te paguaj ne fushe besimin qe me eshte dhene. Cfare ka Milani me shume se Interi? Tani ka Matias Silvestre. Kjo eshte nje mundesi shume e rendesishme dhe po bej maksimumin. Kam si objektiv te ndihmoj skuadren te jemi protagoniste.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.