Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Silvestre tek Milan, ja sa do te perfitoje Interi

Silvestre tek Milan, ja sa do te perfitoje Interi
Xhorxh Gellci

Ne fund, dy skuadrat milaneze kane rene dakord. Inter dhe Milan jane ulur perseri ne tavolinen e tratativave pas shkembimit mes Pazzini dhe Cassano te vitit te shkuar.

Eshte rene dakord qe Silvestre te transferohet ne Milanello me formulen e huazimit te paguar, qe do te jete 1 milion, sipas Matteo Barzaghi te SkySport. Pra, Interi do te perfitoje 4 milion euro nga ky transferim, pasi paga e Silvestre ishte 1,5 milion dhe se bashku me taksat shkonte 3 milion euro. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.