Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

298 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Simoni: “Mazzarri «kali» fitues. Me Militon…”

Simoni: “Mazzarri «kali» fitues. Me Militon…”
Ardis
  • On 04/09/2013, 16:41

Nga gazeta Il Mattino, ish trajeri i Interit Gigi Simoni shpreh pershtypjet e tij mbi Interi e ri te Walter Mazzarrit mbas ndeshjeve optimale ne kampionat dhe Tim Cup: “Kali i vertete fitues eshte pikerisht trajneri, i cili ka bere shume mire kudo qe ka qene trajner. Ka ide te qarta dhe solide, nderton ekipe qe duan rezultat, garanton vazhdimesi rezultatesh. Ne rast se e gjen Militon ne formen me te mire dhe nqse ndonje nga lojtaret kyc si Guarin, Palacio dhe Cambiasso jane ne formen e tyre me te mire mund te jene surpriza e kampionatit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.