Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

884 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sirena nga jashte per Murillon: Arsenal ben nje sondazh. Te interesuara edhe Bayern e Zenit…

Sirena nga jashte per Murillon: Arsenal ben nje sondazh. Te interesuara edhe Bayern e Zenit…
Bujar Berishaj

Sirena te merkatos nga jashte per Jeison Murillo, emer gjithmone i nxehte sa i perket shitjeve per Interin.

Mbrojtesi kolumbian, raporton gianlucadimarzio.com, i pelqen ruseve te Zenit, por jo vetem. Ne oret e fundit eshte regjistruar edhe nje sondazh i Arsenal dhe nje interesim nga Bayern Munich i Carlo Ancelottit, i gatshem per te avancuar goditjen ne rast se Mehdi Benatia largohet.

E ardhmja, tani, kalon ne duart e klubit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.