Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 16, 2021

Scroll to top

Top

529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar afer largimit? Marotta percakton cmimin e tij: ja datajet! Nderkohe, tre emra per ta zevendesuar!

Skriniar afer largimit? Marotta percakton cmimin e tij: ja datajet! Nderkohe, tre emra per ta zevendesuar!
Inter Club Staff

“Nje afrim ne fushen e lojes qe mund te sjelle – ne menyre surprize – dinamika te reja edhe per sa i perket merkatos.”

Keshtu hapet sot artikulli i Tuttosport per sa i perket asaj qe ndodhi ne Torino me Godin qe, ne minuten e fundit, parakaloi Skriniar dhe luajti titullar.

Eksperienca e Diego Godin dukej se kishte ardhur ne fund te saj tek Interi, por goli i shenuar dhe paraqitja shume e mire mund te ndryshojne shume gjera ne fushen e lojes.

“Godin diten e hene kunder Torinos ka zene vendin e Skriniar, i cili u perjashtua nga ndeshja para saj nga Conte per zgjedhje teknike.”

“Ishte nje forme shkundje per sllovakun, qe pak a shume si ka ndodhur edhe per Eriksen, ka rritur me shume dyshimet per te ardhmen e tij.”

SKRINIAR DO TE LARGOHET? – “E ardhmja e Skriniar tashme eshte bere nje argument i nxehte per tu diskutuar.”

Sipas asaj qe thuhet nga Tuttisport, Interi po vlereson profile te tjera per te zevendesuar ate dhe nder to eshte Kumbulla, Vertonghen dhe Izzo.

“Ku i duhet se atyre mund ti beje pikerisht vend Skriniar dhe jo Godin, qe dukej se ishte vetem nje hap drejt largimit. Gjithesesi Interi e ka percaktuar cmimin per Skriniar: 60 milione euro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.