Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar: “Fitorja e rendesishme por nese luajm keshtu ne Derby nuk do te mjaftoje. Ranocchia…”.

Skriniar: “Fitorja e rendesishme por nese luajm keshtu ne Derby nuk do te mjaftoje. Ranocchia…”.
  • On 25/02/2018, 0:32

Milan Skriniar autori i golit te pare sot eshte ndalur ne mikrofonat e Premium Sport:

“Ishte nje ndeshje e veshtire, nuk luajtem mire. Pas golit u permiresuam. E ardhmja? Nuk kam thene ato fjale qe kane shkruar mediat ketu, kam thene se nuk deshiroj te largohem por ne vere mund te ndodhi cdo gje. Jam i lumtur ketu, mendoj per Derbyn. Ne Genova gabova ne golin e pare, me Ranocchian jemi gati te vazhdojme keshtu”.

Veshtiresi per te dal perpara: “Benevento ka lojtare te mire, sot luajten me besim. Duhet te luajm me mire, te zhbllokojme lojen me shpejt per mos ta veshtiresuar kaq shume. Ky rezultat na jep besim, por ne e dime qe duhet te luajm me mire, ne Derby nuk do mjaftonte nje ndeshje si e sotmja. Duhet te jemi me te keqinje. Fishkellimat? Normale qe tifozet nuk i pelqejne rezultatet negative, por shpresojme qe nga java e ardhshme te jete rregulluar cdo gje. Ranocchia? Me teper jam i lumtur per golin e tij sesa per ate qe shenova une, eshte nje njeri i madh dhe lojtar i madh, e meritonte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.