Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar: “Jemi kthyer si ne fillim te sezonit, te vazhdojme keshtu”

Skriniar: “Jemi kthyer si ne fillim te sezonit, te vazhdojme keshtu”
Bujar Berishaj

I intervistuar nga Inter TV, Milan Skriniar ka komentuar fitoren e Interit ndaj Hellas Veronas:

“Te gjithe mund te qendrojme me te qete tani, kur jane kthyer disa lojtare jemi kthyer sic ishim ne fillim te sezonit. Nese duam te shkojme ne Champios Leahue duhet te jemi gjithmoe te pregatite per te luajtur tre ndeshje. Kemi pak dite per te pregatite derbyn, edhe sot kemi treguar qe jemi te forte dhe duhet te vazhdojme keshtu”.

Ne fund, edhe nje batute nga mbrojtesi sllovak: “Kur kam fuqine dhe shoh fushen hapur para marr topin dhe dal, ndihmoj edhe keshtu skuadren. Me mire kur pranoj topin, por shkojme para (qesh)”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.