Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

822 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar mer cmim ne vendlindje, por Cancelo tallet me te: “Shiko, gjirafa e Sllovakise…”

Skriniar mer cmim ne vendlindje, por Cancelo tallet me te: “Shiko, gjirafa e Sllovakise…”
Inter Club Staff

Mbrojtesi sllovak i Interit mer komplimente nga Eder por Cancelo tallet me te duke lene nje koment plot humor.

Dje ne darke Milan Skriniar ka mare dy cmime ne atdheun e tij, Sllovaki.

I pari ka te beje me klasifikimin e futbollistit me te mire sllovak, klasifikim qe e ka gjetur mbrojtesin e Interit ne vendin e dyte pas Hamsik.

Ndersa cmimi i dyte ka te beje me votat e tifozeve qe e kane zgjedhur Milan Skriniar si lojtarin me te mire te Sllovakise per momentin.

Mbrojtesi i Interit eshte komplimentuar me futbollistin e Napolit ne instagram, por dy shok te tij te skuadres tek Interi nuk kane humbur kohe dhe i kane komentuar po ne instagram.

I pari ka qene Eder qe i ka cuar komplimentat Skriniar: “I madh je shoku im.”

Por Cancelo sapo ka pare Eder qe ka komentuar e ka pasur mendjen te beje nje shaka me Eder dhe te vere ne loje gjigandin e mbrojtjes zikalter duke i bere ‘tag’ Eder, dhe komenton “shiko gjirafen e Sllovakise”, natyrisht duke ju referuar Skriniar.

Cancelo ben mire te ruhet ne Appiano kur te rikthehet nga kombetarja, sidomos pas ketij komenti…

WhatsApp Image 2018-03-20 at 01.30.51

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.