Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Skriniar: “Ne Champions duam te kalojm grupet. Messi e Cr7? Mezi pres te perballem”.

Skriniar: “Ne Champions duam te kalojm grupet. Messi e Cr7? Mezi pres te perballem”.
Juxhin Nebiaj

“Kunder Bolognes deshironim fitoren e ja arritem. Ishim te zhgenjyer nga dy ndeshjet e para, por tani duhet te rifitojme piket e humbura”.

“Demtimi im? Ka kaluar, jam shume mire”. Keto ishin fjalet e Milan Skriniar nga grumbullimi me kombetaren sllovake i cili vazhdon me tej:

“Deshironim te ktheheshim ne Champions dhe ja dolem, tani duhet te kalojme grupet. Kemi nje grup te veshtire por edhe Hamsik ka nje grup te komplikuar me Psg e Liverpool. Barcelonen e njohim te gjithe, jane lojtare te medhenj e gjithmone favorit. Edhe Tottenham eshte nje skuader qe luan ne Champions prej vitesh”.

“Ne nivelin personal mund te them qe mezi pres te sfidoj Messin ne Europe e Cristiano Ronaldon ne Itali. Ardhja e ketij te fundit ne Itali, eshte padyshim nje reklame e mire per kampionatin tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.