Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Agj. i Nainggolan eshte ne Milano. Me Interin…

Sky – Agj. i Nainggolan eshte ne Milano. Me Interin…
Andi Prifti

Vazhdohet te flitet ende per Radja Nainggolan, veçanerisht per interesimin e Interit dhe Milanit per lojtarin. Agjenti i tij, Alessandro Beltrami, ka qene sot ne Milano. Sic konfirmon Sky, nuk ka pasur asnje takim me drejtuesit e Interit ose Milanit. Naiggolan i pelqen prej kohesh Mazzarri-t, qe ne kohen kur ishte tek Napoli. Cmimi qe ka vendosur Cagliari per lojtarin eshte 15 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.