Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

771 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…
Inter Club Staff

Mauricio Pinilla eshte nje Interist, kjo gje dihet. Por edhe Interi ka disa sezone qe interesohet per te, edhe pse nuk eshte bere asnje hap zyrtar ne drejtim te tij.

Nga studiot e Sky Sport, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio zbulon nje prapaskene interesante te merkatos lidhur me Interin: “Ne pritje te shikojme se si do te perfundoje situata e Ishak Belfodil, Interi mendon per te ardhmen. Ne diten e sotme, shoqeria zikalter ka pritur ne zyrat e saj agjentet e Mauricio Pinillas. Me shume mundesi eshte folur per ndonje lojtar te ri, por dhe doren e zjarr se nuk eshte folur per Pinillan nuk mund ta veme…” – ka perfunduar Di Marzio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.