Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 5, 2020

Scroll to top

Top

900 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Agjenti i Guarin do te jete ne Itali te henen. Botta, oferta nga Besiktas

Sky – Agjenti i Guarin do te jete ne Itali te henen. Botta, oferta nga Besiktas
Ardi Deda

Eshte momenti per te kuptuar se cfare do te behet me Fredy Guarin. Ne Sky flasin per zbarkimin e agjentit te futbollistit ne Milano: do te vij te henen dhe do te takohet me siguri me Interin. Zikaltrit jane duke punuar per merkaton ne dalje dhe per Ruben Botta ka ardhur nje oferte nga Besiktas: per sulmuesin argjentinas jane te interesuar edhe Torino dhe Verona.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags