Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

455 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Agjenti i Medel shkon ne Cardiff. Ausilio e ndjek. Shifrat…

SKY – Agjenti i Medel shkon ne Cardiff. Ausilio e ndjek. Shifrat…
Xhorxh Gellci

Udhetim merkatoje, Inter provon te mbylle per Gary Medel. Dje ju kemi folur per nje mision per te takuar Cardiff, udhetim i konfirmuar: te enjte dhe te premte, ndermjetesi i operacionit, Dozzini, dhe agjenti i lojtarit Felicevich do te udhetojne ne Angli per te takuar Cardiff dhe per te cuar perpara tratativen. Ne fillim te javes te ardhshme, mund te shkoje ne Angli edhe Piero Ausilio: objektivi eshte te ngushtohet diferenca ekonomike mes kerkeses, 9 milion, dhe ofertes, te fiksuar ne 7 milion. 

Medel eshte ne krye te listes, Inter provon te nxitoje.” – keshtu shpjegon eksperti i merkatos i Sky Sport, Gianluca Di Marzio.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags