Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Alternativa e Cercit eshte Salah. Nese nuk ka shitje, vetem huazime. Icardi dhe Guarin…

Sky – Alternativa e Cercit eshte Salah. Nese nuk ka shitje, vetem huazime. Icardi dhe Guarin…
Bujar Berishaj

Cerci, por jo vetem.

Nuk do te jete e lehte per ta transferuar nga Atletico. Mancini ka deklaruar qe mund te jete ai, sulmuesi qe kerkon, por kjo nuk mjafton per ta sjell ne Milano dhe keshtu shoqeria zikalter kerkon te gjej zgjidhje tjera.

Ausilio, dhe pastaj Mancini kane perjashtuar Lennon para ndeshjes me Lazion dhe keshtu tani mendohet per Salah. Per merkaton zikalter, edhe kete here, pike kyce do te jene shitjet e rendesishme ose huazimet me te drejte blerje: lojtari i Chelseat mund te jete nje opsion sepse Mourinho eshte gati per ta shitur. Per momentin ne tavolinen e Inter nuk ka oferta: mund te mendohet per thashethemet rreth Icardi dhe Guarin, por askush nuk ka avancuar deri me tani. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.